kısa yollar Giriş
icon
icon
Süper Chat aŞk Odaları

Süper Chat Aşk

Ask sandigin kadar degil yandigin kadar diye baslamislar soze. Ne kadar yanarsan demekki o kadar aşik bir kisi olmaktasin.Aşk ve aşık olmak her yasda aranan bir durum olmaktadir. İnsanlar aradiklari kisiyi bulamadiklari surece askin pesinden kosmaktadirlar. Taki bulduklarina inandiklarinda yada bulamayacaklarina kanaat ettikleri zamana kadar bir umut ile aska dogru kosmaktadirlar. Peki aSk kavrami sadece karsi cinse olan ilgimidir. Yoksa insan ilahi aSk icindede olabilir mi ? Yada evladinada aSik olabilir misin? Bir güle bir cicegede aSk’la bakabilir misin? Soyle bakinca ne cok soru cikmaktadir ve insanlar bu sorulari okuduklarinda bana gore soyle bir dusunmektedir. Sizlerde bu yaziyi okudugunuzda bence soyle bir dusunup eskiye ve yeniye neler yasadiklarinizi animsayacaksinizdir.Süper Chat odalarida bu yoldan hareket ederek aŞk odalarini acmaya karar vermisler. İnsanlarin belki birbirlerine aSik olmalarini saglamak istemisler belkide aSk acilarini paylasmalarina sebep olmuslar. Acikcasi hayattaki en onemli noktalardan birine el atmis olduklari icin www.supersohbet.net sohbet sunucumuza tesekkuru bir borc bilirim.

Chat aŞk Odaları

‘Sevgili arayip da buldugun birisi degil
Hic aklında yokken asik oldugun kisimidir’

Belkide boyle birseydir.Bizler aski ararken hicde farkina varmadigimiz bir kisiye asik olmusda olabiliriz.Hani derlerya okyanusda ölmezde insan gider bir kasik sevdada bogulur. Hic beklemedigimiz anda basimiza belkide o beklemedigimiz aŞk gelebilir. Reel hayat icinde aradiklari aSki bulamayan bir cok insan vardir. Bu kisiler sosyal medya ortamlarinda tanismis olduklari kisiler ile yada sohbet odalari icindeki kisiler ile aşk hayatlarina baslangic saglayabilmektedirler. Süper Chat aŞk global sohbet odalari tam anlami ile ikili tanismalarin tek ortak noktasi olmaktadir. İsterseniz burada aSk dolu bir hayata adım atabilirsiniz.Aramis oldugunuz mutluluk parmaklarinizin ucunda olabilirde bunun farkinda bile olmayabilirsiniz.Beklediginiz aŞk sizleri supersohbet.net sohbet sayfamiz icinde beklemekte olabilir ve siz buna umarim gec kalmassiniz.

Ve Diyegecim O ki;
Aşk Güzel Sey ..
Sabrin ve Nasibin Oldugu Sürece.

www.supersohbet.net

Yazı Ceren Tarafından 30.04.2020 Tarih, Saat 1:37 ‘de Eklendi. Görüntülenme: 450

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Süper Chat aŞk Odaları” için 22 cevap

 1. Avatar AreS dedi ki:

  Emeqinize saqlık harika olmuş

 2. Avatar Turan dedi ki:

  Emegine sağlık

 3. Avatar MaquSa dedi ki:

  CeReN emeğine sağlık canım başarılı olmuş devamını diliyorum ((;

 4. Avatar mStf dedi ki:

  Emeğinize sağlık

 5. Avatar JackaL dedi ki:

  Başarı tesadüf değildir emek veren karşılığını alsın dileklerimle eline emeğine sağlık güzel paylaşımların için.

 6. Avatar CarlsBerg dedi ki:

  Emeğinize sağlık efendim…

 7. Avatar Publisher dedi ki:

  Gerçekten de supersohbet harika bir sohbet yeridir, yazın da çok güzel olmuş.. Emeğine yüreğine sağlık… Hem bilgisayar hem de mobil üzerinden de giriş yapabiliyoruz. Androis ve ios da destekeliyor..

 8. Avatar Emre dedi ki:

  Guzel paylasımlar emekelrinize saglık…

 9. Avatar ReiS dedi ki:

  Başarılı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir